Válaszd az állásgaranciánkat, és törj be velünk a tech világába

07/10/2022

3 perc olvasási idő

Talán úgy érzed, az ígéret, hogy garantáltan állást találsz a tech világában túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. „Hogy lehet ez? Csak valami bűvésztrükkről van szó, vagy ez pusztán marketingduma?” – kérdezgeted magadtól. Azonban azért vagyunk, hogy biztosítsunk róla: nem így van. Teljesen komolyan mondjuk, sőt ez nem csupán egy garancia, tényleg programozói állást kapsz. Remek lehetőség, ami megadja a kezdő lökést, és lehetővé teszi, hogy az életed új fordulatot vegyen, és tiszta lappal kezdj karriert egy teljesen más területen.

Tartalomjegyzék

Garantáljuk a jövőbiztos karriert

Tudjuk, nehéz megérteni, miért vagyunk olyan biztosak benne, hogy állást fogsz találni, miután befejezed a full-stack fejlesztő képzésünket. Azonban tényleg nem esik nehezünkre karriert ígérni neked a tech világában:  diákjaink több mint 90%-a sikeresen elhelyezkedett a segítségünkkel.

Ez azért lehetséges, mert már a kezdetektől úgy terveztük meg a képzési programunkat, hogy egyenes út vezessen a siker felé: pontosan azokat a készségeket oktatjuk, amelyre a több mint 250 partnervállalatunknak szüksége van, továbbá rengeteg extra eszközöd lesz majd, amelyek segítenek megszerezni az álommelót.

Miért kellene a garanciát választanod?

A garancia remek opció, ha ki szeretnéd hagyni az állásvadászat miatti stresszelést, vagy épp az utólagos fizetés lehetőségével élnél. Ebben az esetben utófinanszírozási lehetőséggel válaszd a full-stack programozó képzésünket, így a tandíjat csak a képzés után, kényelmes, havi részletekben kell visszafizetned, miután munkába álltál, és már szépen keresel a tech világában.

Amikor a garancia mellett döntesz, legalább 6 interjún fogsz részt venni potenciális munkaadókkal. Miután befejezted a képzést, olyan pozíciókra jelentkezhetsz, amelyek megfelelnek a készségeidnek, a profilodnak és a személyes preferenciáidnak. A mi ígéretünk az, hogy legfeljebb 6 hónapon belül állást kapsz, (ez az időszak általában jóval rövidebb) azonban ha nem sikerül munkát találnunk neked, egyáltalán nem kell kifizetned a képzést.

Ha sikerrel járunk és megtaláljuk neked a hozzád illő munkát, de te mégis úgy döntesz, nem vállalod azt (vagy kevesebb mint 12 hónapon belül kilépsz a cégtől), fedezned kell a közvetítői díjat (amelynek költségét általában az a cég fizet ki, ahol munkába állsz).

Azért kérünk erre, mert az állásgarancia esetén is igaz, hogy az éremnek két oldala van: mi megígérjük, hogy állást találunk neked az egyik partnercégünknél, de ugyanígy ígéret köt minket a partnereink felé is. Garantáljuk nekik a felkészült junior szakembereket, akik legalább hét hónapig dolgoznak majd a cégüknél. Így engedhetjük meg magunknak, hogy időt és erőforrást nem sajnálva felkészítsünk az új tech karrieredre, gyakorlatilag mindenféle előzetes kifizetés nélkül, leszámítva egy jelképes összeget a regisztrációnál.

Megkönnyítjük az életedet, és sikeresebbé tesszük az állásvadászatot

A sikered biztosítása érdekében – a garancián kívül – a karriertámogatási szolgáltatást nyújtó csapatunk is mindvégig melletted lesz.

Nemcsak elkötelezett mentoraink által nyújtott egyéni konzultációban és felkészítésben lesz részed mielőtt élesben interjúznál, hanem a karrier coachaink támogatását is kiélvezheted. Ők végig segítenek neked az álláskeresés időszakában a temérdek tapasztalatukkal, illetve minden egyes interjúdat követően részletes visszajelzést adnak majd, és utánkövetik a partnercéggel a fejleményeket.

Ez azt jelenti, hogy kihagyhatod az állásvadászat nem annyira kellemes részeit, például az órákig tartó keresgélést a neten, az önéletrajzod kiküldését vagy száz helyre, és az aggódást, hogy vajon milyen válasz érkezik. A csapatunk gyakorol veled az interjúkra, mindegyik után hasznos visszajelzéseket ad, sőt még az új munkahelyeden eltöltött első néhány hónapra is felkészítenek.

Neked csak annyi lesz a dolgod, hogy megjelensz az interjúkon, és a legjobb formádat hozod.

Az előbbieken kívül a karrierszolgáltatásunk a következőket foglalja magában:

  • Álláshirdetés-elemzés
  • Önéletrajzírás személyre szabott sablonnal
  • Munkáltatói kutatás
  • Próba HR- és tech interjúk
  • Egyéni coaching alkalmak az éles interjúk előtt
  • Támogatás az onboarding során az új munkahelyen

Olvasd el a diákjaink véleményét, akik már tech területen dolgoznak:

„Végig napi kapcsolatban voltunk a diákok elhelyezésével foglalkozó codecoolos kollégákkal. Sokat beszélgettünk, hogy jobban megismerjenek minket, és személyre szóló állásajánlatokat tudjanak hozni nekünk. Jó érzés volt nemcsak egy sokadik diáknak lenni a sorban, hanem azt érezni, hogy név szerint ismernek, és nekem és a többieknek is egyenként, személy szerint próbálnak segíteni a kollégák”

– Landfrasz Ádám, QA Engineer


„Számomra a legnagyobb segítség az álláskeresési időszak alatt kapott támogatás összessége volt, a folyamatosan rendelkezésre álló álláslehetőségektől kezdve a szervezésen, a tájékoztatáson, a próbainterjúkon át a személyes, egyéni felkészítésig. Azt gondolom, rengeteg időt, energiát spóroltam így, hogy ennyi segítséget kaptam ebben az időszakban.”

– György Noémi, Web Developer

Készen állsz, hogy új karrierbe kezdj?

Ha még maradtak megválaszolatlan kérdéseid, tudd, hogy mi mindig nyitottak vagyunk a csevegésre.

Tudjuk, hogy egy ilyen hatalmas döntés meghozásához sok bátorság kell – akár a karrierváltást, akár a pénzügyi lépést nézzük. Azonban mi segíthetünk neked ebben a változásban, így új karriert és akár új életet is kezdhetsz.

Fordulj hozzánk bizalommal, és tudasd velünk, ha érdekel valamelyik képzésünk!

Rólunk

A Codecool az a programozóiskola, ahol a tech karriered kezdődik. Bízd magad profi mentorainkra, csapj le az állásgaranciánkra, és fizess csak utólag, kényelmes, havi részletekben.
Kérdésed van? Segítünk! Kérdezz a chatbot-tól, kérj visszahívást, vagy dobj egy emailt a [email protected] címre.

Kapcsolódó posztok

„Tudtam, hogy ez lesz az utam” – Interjú Herold Péter Product Designerrel
Herold Péter korábban szabadúszó grafikusként és...
Fullstack, frontend, backend – Mi a különbség, és mennyit keresnek?
Ha már hallottál a full-stack fejlesztésről,...
Váltanál? Így tudsz most érvényesülni junior fejlesztőként
Lehetetlen helyzetet kiáltanak az IT-piacot elemzők,...

Add meg elérhetőséged, és hamarosan visszahívunk!